Coin Master Free Spins 2024

Coin Master

Coin Master ir vienkārša spēle no Moon Active. Tavs uzdevums ir stiprināt un aizsargāt savu vikingu ciematu. Vai vēlaties iegūt daudz zelta par Coin Master paplašinājumiem un ikdienas bezmaksas griezieniem? Pagrieziet monētu riteni un uzbrūkiet citu spēlētāju ciematiem. Vai tev uzbruka? Atriebieties iebrucējam un iegūstiet savu bagātību. Savāc visas apkārtnes kārtis, lai iekarotu jaunus ciematus un pierādītu, ka esi visspēcīgākais vikings! Varat arī uzaicināt savus draugus uz spēli, lai padarītu to vēl jautrāku.

Kā iegūt Coin Master bezmaksas griezienus un monētas?

Dažreiz jums pietrūkst Coin Master bezmaksas griezienu, pat ja vēlaties vienkārši spēlēt! Zemāk jūs atradīsiet sarakstu ar visiem veidiem, kā ātri pagriezt. Neatkarīgi no tā, vai jūs tos iegādājaties, laimējat vai iegūstat no saviem lieliskajiem draugiem, šeit ir 10 populārākie veidi, kā turpināt griezties un laimēt.

Pirkt spin.

Veikalā vienmēr ir nopērkamas monētas ar četrām galvenajām rotācijām, dažādos pasākumos un komplektos. Jūs varat tiem piekļūt, noklikšķinot uz vienas no ikonām galvenā ekrāna un ciemata ekrāna augšējā kreisajā stūrī. Pēc tam atlasiet vajadzīgās preces un izpildiet ekrānā redzamos norādījumus, lai pabeigtu pirkumu.

 

Uzaicināt draugus.

Jā, jūs varat saņemt monētu meistara bezmaksas griezienus, ja uzaicināt draugus, kuri nekad iepriekš nav lejupielādējuši spēli. Vienkārši atcerieties, ka griezienus varat iegūt tikai tad, ja uzaicināt 250 draugus pievienoties spēlei ar savu saiti un izpildot visas šīs darbības.

 

Saņemšana no draugiem.

Katrs draugs var nosūtīt jums vienu griezienu dienā, lai jūs varētu saņemt līdz 100 monētu meistara bezmaksas griezieniem dienā no visiem draugiem. Lai savāktu griezienus no draugiem, noklikšķiniet uz ekrāna galvenās izvēlnes – izvēlieties “Dāvanas” – un noklikšķiniet uz “Savākt visu”.

 

Palūdziet savai komandai veikt pārmaiņus.

Jūs varat iesniegt vienu pieprasījumu savai komandai ik pēc 8 stundām (10 pagriezieni no komandas biedriem). Vienkārši noklikšķiniet uz griešanās ikonas pogas, un jūsu komandas biedri var jums nosūtīt bezmaksas Monētu meistara griezienus.

 

Pasākumi un turnīri.

Pasākumos un turnīros kā laimests bieži tiek iekļauti griezieni. Jo vairāk tu spēlē, jo vairāk laimē.

 

Baloni.

Kad baloni ir aktīvi, dažos no tiem var būt griezieni. Ātri uzleciet uz tiem un saņemiet bezmaksas monētu meistara griezienus, pirms tie aizlido.

 

Karote.

Saņemiet trīs griešanās simbolus, lai laimētu! Jo lielāka ir jūsu likme, jo vairāk griezienu varat iegūt.

 

Ciema paplašināšana.

Pabeidzot ciematu, nokritīs pilna lāde ar balvām, un jūs saņemsiet īpašas balvas. Bieži vien tie ir laimesti griezienu veidā. Kad Village Obsession pasākums ir aktīvs, jūs saņemsiet vairāk atlīdzību par ciemata pabeigšanu.

 

Pabeidziet karšu kolekciju. Coin Master bezmaksas griezienu kartes 2024 jums. Katru reizi, kad aizpildāt kāršu komplektu, jūs saņemat atlīdzību. Katram kāršu komplektam ir sava balva, un tas bieži ir saistīts ar griešanos.

Kā spēlēt Coin Master spēli?

Coin Master: nopelniet atlīdzību

Coin Master: pieprasiet savu atlīdzību.

Atlīdzību kalendārs ir viena no lieliskajām ikdienas balvām, ko varat saņemt pēc pieteikšanās spēlē pēc 11. ciema līmeņa sasniegšanas. Atlīdzību kalendārs ir sadalīts divās sadaļās: augšpusē ir 30 dienu progresa josla, kas parāda dažādas atlīdzības, un galvenā 30 dienu atlīdzības josla. Tālāk ir norādītas septiņas balvas, no kurām vienu var nopelnīt ik pēc 24 stundām, pievienojot punktus progresa joslai. Ja izlaidīsit kādu dienu, no pirmās dienas atgriezīsities pie ikdienas atlīdzības, taču esiet drošs, ka jūsu 30 dienu progresa josla nemainīsies.

 

Akselerators.

Paātrinātājs ir balva, kas atšķirībā no monētu kolekcionēšanas un griešanas sniedz jums tādus notikumus kā ciema čempions, nogalināto skaits, nogalināšanas komplekts un daudz ko citu! Pastiprinātāju var iegūt misiju laikā pasākumos vai iegādājoties paku. Atcerieties, ka šīs akcijas būs aktīvas tikai ierobežotu laiku. Katram pastiprinātājam būs savs taimeris, un, tiklīdz tas tiks iegūts, taimeris sāksies automātiski.

 

Noslēpumaina lāde.

Noslēpumainā lāde piedāvā lielisku iespēju laimēt lieliskas balvas, tostarp griezienus, mājdzīvnieku gardumus, mājdzīvnieku iespaidus un kārtis. Papildus citām lieliskām balvām katrā desmitajā bagāžniekā būs Džokera karte!

 

Pastkaršu kolekcijas papildināšana.

Katra pabeigtā kolekcija apbalvo spēlētājus ar griezieniem un citām foršām dāvanām, tostarp mājdzīvniekiem! Jo unikālāka ir karšu kolekcija, jo lielāka atlīdzība. Kad runa ir par jaunu karšu atrašanu, ciemats, kurā atrodaties, nosaka, kādas kārtis un retums jūs saņemat no lādēm.

 

Loot Master.

Katrs piedāvājums tiek uzskatīts par izpildītu, kad tiek pieprasītas atlīdzības atbilstoši pieejamajai summai. 1. piedāvājums ir jāapkopo vairākas reizes, lai atbloķētu 2. piedāvājumu, un 2. piedāvājums ir jāapkopo vairākas reizes, lai atbloķētu 3. piedāvājumu.

 

Spin Rewards. Ik pēc 48 stundām varat katram savam draugam vienu griezienu, un viņi var izdarīt to pašu jūsu vietā. Kad jūsu griezienu josla ir tukša, katru dienu varat saņemt līdz pat 100 griezieniem, ko jums dāvina jūsu draugi. Lieliski ir tas, ka monētu meistara bezmaksas griezienu nosūtīšana draugiem nesamazinās jūsu resursus.

Coin Master: ceļvedis iesācējiem

 1. Kas ir zvaigznes?
  Spēles laikā savāktās zvaigznes tiek izmantotas, lai saglabātu jūsu reitingu un novietotu spēlētājus līderu sarakstos. Jūs varat nopelnīt zvaigznes, būvējot priekšmetus ciematā un savācot jaunas kārtis. Ciema priekšmetiem tiek piešķirta viena zvaigzne par katru jauninājumu, un kartītes norāda virs katra vienuma norādīto zvaigžņu skaitu. Kad spēlētājs uzbrūk ciematam un trāpa kādam no priekšmetiem, tas noņem vienu zvaigzni no tā, kā arī visas savāktās zvaigznes. Ņemiet vērā, ka dublikātu kartes nesaņem zvaigznītes.
 2. Kā darbojas likmes?
  Likmes reizina notikumu balvas, bet neattiecas uz īpašo notikumu balvām. Uzbrukumi un reidi tiek reizināti, kad tiek veikta darbība, bet tāpat kā ar laika nišām, iepriekš uzskaitītās summas jau ir reizinātas. Poga Cenu ļauj pārslēgt visas pieejamās cenas no zemākās uz augstāko.
 3. Ikdienas bonusa kārta.
  Apgrieziet ikdienas bonusa kārtu ik pēc 24 stundām, lai laimētu Bitcoin Master griezienu. Pēc monētu savākšanas spēlētājam tiks parādīts taimeris, kas skaita nākamos ikdienas Bitcoin Master bezmaksas griezienus. Turklāt vienmēr ir iespēja iegādāties ikdienas bonusa kārtas griezienu, kas tiks attēlots ar zeltu un dos spēlētājam iespēju laimēt lieliskas balvas.
 4. Kas ir Super Bet?
  Super Bet ir Coin Master funkcija, kas bagātina spēli ar lielākiem laimestiem. Jo vairāk griezienu spēlētājam ir, jo lielākas likmes viņš var izdarīt!
 5. Kas ir līderu saraksti?
  Līderu saraksti ir visaugstāk novērtēto spēlētāju saraksti jūsu draugu lokā, jūsu valstī un globālajā Monētu meistaru kopienā!
 6. Kā es varu laimēt vairāk monētu reidos?
  Varat dubultot vai trīskāršot (un dažreiz pat vairāk!) reidos laimēto monētu daudzumu, izmantojot spēļu automāta likmju funkciju. Lietojot likmes, reida beigās tiks parādīts laimēto monētu skaits, kas pēc dažām sekundēm tiks reizināts, lai parādītu faktisko laimēto summu.
 7. Kā darbojas derību darbības?
  Runājot par spēļu automātu darbības elementiem, derību funkcija darbojas nedaudz savādāk nekā monētas vai monētu meistara neierobežotie bezmaksas griezieni. Uzbrukumiem un reidiem likmes reizina ar katru darbību nopelnīto monētu skaitu.

Coin Master: kāršu ceļvedis

Coin Master

 1. Kas ir kartes?
  Kartes ir kolekcionējamas lietas, kuras var atrast spēles laikā. Katra tematiskā kolekcija sastāv no deviņām unikālām kartītēm. Katra pabeigtā kolekcija apbalvo spēlētāju ar griezieniem un citām interesantām dāvanām, tostarp mājdzīvniekiem. Jo unikālāka ir karšu kolekcija, jo lielāka atlīdzība. Meklējot jaunas kārtis, ciema līmenis nosaka, kādas kārtis var atrast lādēs, kā arī to retumu.
 2. Kādi ir sezonas karšu komplekti?
  Ziemas, pavasara, vasaras un rudens sezonas karšu komplekti iepriecinās ikvienu! Tie ir līdzīgi standarta komplektiem, pie kuriem esat pieraduši, bet tomēr nedaudz atšķiras. Visas ar sezonas karšu komplektiem saistītās darbības (meklēšana, kolekciju papildināšana, tirdzniecība u.c.) var veikt tikai paredzētajā sezonā. Vienīgais izņēmums ir kastu sezonas karšu tirdzniecība, ko var veikt katras sezonas laikā un pēc tās.
 3. Kas ir lādes?
  Lādes ir spēles priekšmeti, kuros ir kārtis. Ir trīs dažādi līmeņi – koka lādes, zelta lādes un burvju lādes. Koka lādītē ir 2 kārtis, zelta lādē ir 4, bet maģiskajā lādītē ir 8. Lādes var iegūt dažādos veidos. Spēles laikā ir iespēja tās izrakt reidu laikā, garāmejoši ciemi var arī apbalvot ar lādēm. Lādes vienmēr var iegādāties arī ar monētām no spēļu veikala.
 4. Džokera karte.
  Džokera karte ir fenomenāla balva, ko var iegūt notikumu laikā vai atrast slepenās lādēs. Tas var pārvērsties par jebkuru karti, ieskaitot zelta kartes. Neaizmirstiet izmantot džokera karti pirms tās derīguma termiņa beigām, lai iegūtu vēlamo karti!
 5. Kā jūs saņemat kartes?
  Kartes visbiežāk var atrast lādēs, laimēt pasākumos, reidos vai iegādāties par monētām. Meklējot jaunas kārtis, ciema līmenis nosaka, kuras kārtis un kāds retums atrodams lādēs. Vēl viens lielisks veids, kā savākt kartes, ir tirdzniecība ar draugiem. Parastās kartes var apmainīt jebkurā laikā atbilstoši dienas limitam, savukārt zelta kartes var apmainīt īpašo pasākumu laikā. Kartiņas var savākt arī īpašo pasākumu laikā un lādēs!
 6. Kā es varu apmainīt savas kartes?
  Spēlētāji apmainās ar kārtīm dažādās platformās, piemēram, Facebook Messenger. Lai nosūtītu karti, atveriet savu karšu kolekciju, noklikšķinot uz kartes ikonas ekrāna apakšējā kreisajā stūrī. Pēc tam noklikšķiniet uz kartes kopas, kuru vēlaties nosūtīt. Pieskarieties kartei, kuru vēlaties nosūtīt, pēc tam pieskarieties “Sūtīt”, lai atvērtu savu draugu sarakstu.
 7. Kartes katram gadījumam.
  Apmainiet kartes dublikātus pret jaunām kastēm. Karšu dublikātus tagad var apmainīt pret 3 jaunu veidu lādītēm, no kurām katra pārstāv atšķirīgu atlīdzību kombināciju ar dažādu daudzumu bezmaksas hacktuts, galvenās monētas, mājdzīvnieku barība, mājdzīvnieku pieredze un kartes. Katras kārts augšpusē ir vairākas zvaigznes, kas norāda tās vērtību, un šie skaitļi tiek summēti, atlasot kārtis, kuras apmainīt pret jaunu lādīti.

Coin Master: Jūsu mājdzīvnieki

Kas ir mājdzīvnieki?

Mājdzīvnieki spēlē ir jūsu pavadoņi ceļā uz uzvaru un monētu meistara titulu. Dzīvnieki palīdz spēlētājiem dažādos spēles aspektos neatkarīgi no tā, vai tie palielina atlīdzību par uzbrukumu vai reidu, vai palīdz aizsargāt ciematu no uzbrukumiem un palielina tā peļņu. Kad ierodaties savā inku ciematā, atbloķējiet savu lapsu un ceļojiet ar to, vācot kartītes savai kolekcijai un atklājot jaunus dzīvniekus.

Dzīvnieki ir pieejami, sākot no 4. ciemata, un tos var atrast pa kreisi no pogas Pagriezt. Vienkārši pieskarieties kādai no radībām, un jūs tiksit novirzīts uz apgabalu, kur varēsiet to pabarot, lai pamostos un dotu dziras, lai paaugstinātu līmeni.

 

Olu perēšana.

Lai izperētu olu, dodieties uz dzīvnieku izvēlni, atrodiet vajadzīgo olu, izmantojot bultiņas ekrāna malās, un noklikšķiniet uz tās. Tagad jūsu mājdzīvnieks ir gatavs palīdzēt.

 

Lapsas.

Foxy ir pirmais mājdzīvnieks, kuru varat atbloķēt spēlē, un viņa spējas ir neticami noderīgas. Reidu laikā Foxy raks zemi, lai iegūtu vairāk monētu 4. līmenī. Kad jūs sasniegsiet ceturto līmeni ciematā, jūs atbloķēsit lapsu, savu pirmo mājdzīvnieku, un spēle parādīs dažādas ar mājdzīvniekiem saistītas aktivitātes, piemēram, barošanu un līmeņa paaugstināšanu.

 

Tīģeris.

Tīģera uzdevums ir palielināt izcīnīto monētu skaitu, uzbrūkot citu spēlētāju ciematiem. Tīģeris jums palīdzēs, kad jūs uzbrūkat citiem spēlētājiem, ja viņš ir nomodā. Lai atbloķētu tīģeri, vispirms ir jāsavāc dzīvnieku karšu kolekcija.

 

Degunradzis.

Degunradžu misija spēlē ir palīdzēt aizsargāt jūsu ciematu. Ja kāds cits spēlētājs uzbrūk jūsu ciemam, jūsu degunradžiem ir iespēja bloķēt uzbrukumu, pat ja jūsu inventārā ir vairogi. Ņemiet vērā, ka pēc pirmās izšķilšanās Rhino ir 10% iespēja bloķēt uzbrukumus. Izmantojot pieredzes dziru, lai to palielinātu, šī iespēja palielināsies. Lai atbloķētu Rhino, vispirms ir jāsavāc monstru karšu kolekcija.

 

Kā pacelt dzīvnieku līmeni?

Dzīvnieki veic dažādus uzdevumus noteiktā robežā, kuru var palielināt, paaugstinot līmeni. Lai paaugstinātu mājdzīvnieka līmeni, jums ir jāsavāc pieredzes dziras. Dzīvnieka izvēlnes apakšējā labajā stūrī tiek parādīta uzkrātā pieredze. Kad skatāties uz mājdzīvnieku, pieskarieties pieredzes pogai, lai piešķirtu tam procentuālo daļu no tā kopējās pieredzes — to varat redzēt ekrāna augšdaļā.

 

Pērciet gardumus un piedzīvojumus savam mīlulim.

Mājdzīvnieku gardumus un dziras var iegādāties spēļu veikalā. Tam var piekļūt, dodoties uz spēļu istabas ekrānu un augšējā kreisajā stūrī noklikšķinot uz monētu bankas. Ritiniet uz leju veikalā, lai atrastu lieliskus mājdzīvnieku piederumu piedāvājumus. Šos priekšmetus var iegūt arī regulāri spēles laikā.

 

Kā es varu iegūt gardumus un pieredzi saviem mājdzīvniekiem?

Dažreiz spēles laikā jūs saņemsiet papildu balvas, piemēram, pieredzes dziras vai kārumus, kas tiek doti papildus jau saņemtajām monētām vai darbībām. Jūs varat arī nopelnīt pieredzes dziras kā atlīdzību, būvējot vai salabojot priekšmetus ciematā, kurus sabojājis cita spēlētāja uzbrukums.

 

Kā neļaut mājdzīvniekam gulēt? Tāpat kā reālajā dzīvē, mājdzīvnieki spēlē ir jābaro, lai tie būtu nomodā, laimīgi un aktīvi! Bez pastiprinājuma dzīvnieki aizmigs un nepildīs savus uzdevumus. Lai pabarotu mājdzīvnieku, noklikšķiniet uz tā pa kreisi no pagriešanas pogas, lai atvērtu mājdzīvnieku izvēlni. Tur atlasiet dzīvnieku, kuru vēlaties barot, un nospiediet uzkodu pogu ekrāna apakšējā labajā stūrī. Varat vienlaikus izmantot vairāk nekā vienu mājdzīvnieku uzkodu, lai to aktivizētu uz ilgāku laiku.

Citi populāri tiešsaistes kazino spēļu automāti

author photo
Profesionální online kasino recenzent
Spēle ir laba, ļoti iesaistīta procesā. Ar katru līmeni celtniecība un ieguldīšana kļūst arvien grūtāka, tostarp aizraušanās, sasniedzot beigas! Spēle ir ļoti interesanta. Un arī bez naudas prēmijas ik pa laikam uzbirst kā no pārpilnības raga.
FAQ
Kas ir monētu meistars Coin Master?
-Tā ir jautra spēle, viena no tām, kurā tūkstošiem spēlētāju vēlas izklaidēties, neskatoties uz mobilo laiku.
Kādus bonusus es varu saņemt spēlē?
-Spēlē varat iegūt monētas un ikdienas Coin Master bezmaksas griezienus.
Cik Coin Master griezienus es varu iegūt, spēlējot Coin Master?
-Ar Master Coins spēlē jūs varat iegūt līdz pat 30 bezmaksas griezieniem.
Kā iegūt Coin Master bezmaksas griezienus?
-Mēs publicējam jaunas bezmaksas griezienu saites katru dienu, tiklīdz tās kļūst pieejamas.
Kādas zvaigznes ir uz kartēm?
-Zvaigznes uz katras kartītes norāda uz tās retumu. Jo retāk tie ir, jo vērtīgāki. Tas palīdzēs veiksmīgi pabeigt darījumus vai komplektēt kolekcijas, lai nopelnītu vēl vairāk bezmaksas velosipēdu.
Saņem bonusu